חיבוקים חינם

לפעמים צריך רק חיבוק אחד כדי להמשיך את היום עם אנרגיה טובה, רק חיבוק אחד כדי לשנות את מצב הרוח, את התחושה, להזכיר לנו את האהבה. חיבוק אחד, זה הכל. מחקרים רבים כבר הוכיחו שמגע הוא מרפה, שאנשים שלא נוגעים בהם הרבה זמן, יכולים לחלות במחלות וגם למות מהעדר מגע (כן, גם תינוקות). ומה יש בחיבוק הזה? אהבה, ריפוי, שמחה, הכלה, הרגעה, נשימה. חיבוק הוא נשימה ומה היינו עושים בלעדיה?

יוזמה קדושה של אדם אחד אמיץ ואוהב, אי שם באוסטרליה הרחוקה, הפיץ את הבשורה לכל העולם. חיבוקים חינם! הסרטון שמלווה את התהליך ההתחלתי, מרגש אותי בכל פעם מחדש. עומד עם שלט "חיבוקים חינם" באמצע הרחוב, ומציע לאנשים חיבוק, בלי תמורה, פשוט חיבוק. בהתחלה מביטים בו כאל משוגע, כאשר הוא בעצם הכי שפוי, אחר כך משהו נפתח, בעיקר הלב. מקסים לראות את זה.

גם אם ראיתם את זה פעם, תציצו שוב. זה מרגש להזכר ולהבין, חיבוק. זה הכל. כל כך מעט ועולם ומלואו.

חיבוקים חינם יש גם בארצנו הקטנטונת, אני אישית יודעת על חיבוקים חינם בתל אביב, כיכר רבין בכל יום שלישי החל משעה 18:00 אבל בטוחה שיש בעוד מקומות בארץ, ואם לא… אז אולי אתה או את, תהיו הראשונים שיביאו את בשורת האהבה ללא תנאי. חיבוק. זה חינם.

יש הטוענים שחיבוק אחד (לפחות) ביום, יכול לעשות נפלאות, לגוף ולנשמה.

האם כבר חיבקת מישהו היום?

Bookmark and Share

רוצה ליווי אישי? אשמח לדבר איתך גם במייל mermer@017.net.il

5 תגובות ל “חיבוקים חינם”

 1. מאת אתי:

  איזה יופי
  אני מתחבקת כל הזמן עם הילדים שלי ואני גם רואה איך המצב רוח שלהם משתנה עם חיבוק, בעיקר כשהם כועסים או עייפים. אין כמו חיבוק! אין!!!!!!!!!!!!!

 2. מאת איציק:

  יפה מאוד
  לא ראיתי שיש כזה אצלינו בארץ, אולי אבדוק בככר רבין, בא לי להצטרף לזה נראה ממש כיף לגרום לאנשים להרגיש יותר טוב וזה בטח גם עובד ההיפך

 3. מאת מיכלי:

  מקסים מקסים מקסים ומרגש!!
  איזה אומץ יש לבחור, לעשותדבר כזה ואיזה יופי לראות את האנשים לאט לאט נכנעים ומבינים שזה טוב ומשתפים פעולה. עוד אל חיבקתי מישהו היום ועשה לי חשק להתחבק.

 4. מאת 100%מסאז:

  מרשים,מעורר התפעלות,מרגש,מאתגר ומעורר מחשבה.כול הכבוד.

כתבו תגובה