אודותי

שמי מיי-רב חכמוף ואני אמנית אהבה, מאמנת, מטפלת ויוצרת.

ברגעים אלו ממש אני מגשימה את עצמי, את הייעוד שלי וחלקים נכבדים מהחזון שיצרתי לעצמי. החזון, כמו הייעוד, מתחברים שניהם לכל מה שקשור בעזרה לאנשים להתפתח ולהגשים את עצמם, בכל תחומי החיים, ובעיקר לתת להם כלים לצעוד במסע חייהם, באהבה ובהבנה.

את דרכי המודעת התחלתי לפני קצת יותר מעשור. בעקבות אירועים שונים שעברתי וחוויתי, משהו בי נפתח, והונע בעיקר ע"י סקרנות וחקר של מהלכים בחיי, מלווים בשאלה הבלתי נמנעת – למה?

בעשר השנים האחרונות אני מטפלת באנשים. התחלתי כרפלקסולוגית, ועם השנים המשכתי לחקור, ללמוד ולהתפתח מה שגרם לי לעזוב את הרפלקסולוגיה ולמצוא את מקומי הנוכחי בתחומים אחרים ועם זאת דומים. היום אני מלווה אנשים, ליווי אישי ומעשי, שיטה ייחודית המשלבת שיטות שונות של טיפול עם טכניקות אימוניות (קאוצ'ינג) וכילים מעשיים, וכוללת ליווי מעשי במציאות הקיימת גם מחוץ למרחב הטיפולי. כלומר לא רק ייעוץ והדרכה צמודה, אלא גם לקיחת חלק פעיל בביצוע ויישום המטרות.

ההכשרות שלי: מאמנת אישית (או בכינוי היותר מוכר: קואוצ'רית) אימון וליווי אנשים להגשמת מטרות חשובות בחייהם, בתהליכים של התפתחות ושינוי. בשילוב עם האימון האישי אני מעניקה כילים להגשמה ויצירת מציאות בדרך קלה ופשוטה באמצעות שיטת ה- Huna, כמו כן, מטפלת בביואנרגיה, תטא הילינג, ומשלבת טכניקות של מדיטציות בדמיון מודרך ובחיבור גופנפש.

מעבר לתחום המודעות והרוח, בהשכלתי סיימתי הנדסת תעשיה וניהול מערכות מידע. כיום אני מתמחה בניהול תוכן באינטרנט ומנהלת פרויקטים בתחום כפרילאנס, פרויקטים הכוללים הקמת אתרים, ייעוץ, ניהול ועריכת תוכן, ניהול רשתות חברתיות וכו'.

בין לבין מנחה הליכות מלאכים – תהליך ריפוי עמוק ועוצמתי בתוך קבוצה של אוהבי אדם. תהליך של אהבה ללא תנאי, המתרחש תוך כדי מגע והכלה.

בשעות הפנאי אני מתחברת למצלמה שלי ויוצאת להנציח את העולם סביבי. תוכלו להציץ בחלק מתמונות שצילמתי, אשר משמשות באתר כמסרים אישיים (כאן בצד שמאל, אתם מוזמנים ללחוץ).

מיי-רב חכמוף

אני תלמידה של החיים. אחרי עשרות קורסים וסדנאות במהלך השנים, משולבים בחוויות אישיות שעברתי, למדתי בעיקר על עצמי. עברתי תהליכים עוצמתיים וגם תודעתיים, חלקם פשוטים, חלקם (הגדול) קשים, אך בתום כל תהליך כזה גדלתי, צמחתי, השכלתי ושמחתי. יותר. תוך כדי כל זאת הבנתי שכל הדברים שעברתי בחיים, הטובים והפחות טובים, עיצבו אותי למי שאני היום, וזו הזדמנות מצוינת להודות לכל אותם אנשים שפגשתי בדרך ושימשו לי מראה, למשפחה המדהימה שלי, לחברים ולמדריכים שלי שבזכותם הרחבתי את הצעדים שלי לתוך עצמי באופן משמעותי. תודה.

מעל כל זאת אני אמנית אהבה, באה מאהבה, חיה באהבה ומפזרת אהבה ללא תנאי כמעט לכל עבר. עם השנים פיתחתי בעצמי איכויות של אהבה, למדתי להיות שלמה עם מי שאני ולאהוב את עצמי, לאהוב את האחר ו… לאהוב את החיים האלו וכך אני חיה את חיי, בכל יום מחדש.

ברוכים הבאים לבלוג שלי, מקוה שתהנו מהמסע.

מוזמנים לדבר איתי בכל עת, לשאול, להתייעץ או סתם להגיד מילה טובה :-) אני זמינה.

באהבה,

מיי-רב

Bookmark and Share

רוצה ליווי אישי? אשמח לדבר איתך גם במייל mermer@017.net.il