מהו אימון אישי?

אימון (או בשמו המוכר יותר: קואוצ'ינג Coaching) הוא תהליך ממוקד בן 10 מפגשים, לשם השגת מטרה בחיים. האימון מעודד תהליכי צמיחה, למידה והגשמה. הוא מתמקד בעיקר בהווה עם התבוננות לעבר העתיד.

אימון אישי הוא אימון בנושאים מגוונים ברמה האישית ומתקיים באינטימיות של אחד על אחד בתוך מרחב מכיל ונטול שיפוטיות. במהלך התהליך לומד המתאמן להגדיר את מטרותיו ולהשיג תוצאות אשר תואמות את ערכיו, ייעודו בחיים וחזונו (שמוגדרים ונבנים תוך כדי התהליך).

האימון מתמקד בשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, לצד פעולות מעשיות. זהו מסע משותף בין המאמן למתאמן, שמטרתו להביא למצב של הגשמת הפוטנציאל ומימוש מטרות.

באימון אישי המטרות להגשמה הן אינסופיות. ישנן מטרות רגשיות (למשל: אני רוצה ללמוד לאהוב את עצמי) וישנן מטרות מעשיות יותר (למשל: אני רוצה למצוא עבודה חדשה), ישנן מטרות עמוקות  לטווח ארוך וישנן לטווח קצר. כל אחד ומטרותיו הוא. הכל פתוח והכל אפשרי.

אני מאמינה כי כל התשובות נמצאות בתוכנו, אך לפעמים אנחנו זקוקים למישהו שיציב מולנו מראה, דרכה נוכל להתבונן בעצמנו ולמצוא את את התשובות אותן אנו מחפשים, בעזרת מיקוד, בהירות והקשבה.

אני מזמינה אותך להתחיל את השינוי, לקחת יוזמה על חייך ולהגשים את החלומות הכי גדולים שלך (וגם את הקטנים). מבלי לבזבז זמן יקר, הזמן להתחיל הוא תמיד עכשיו.

באהבה,

מיי-רב

רוצים אימון אישי? דברו איתי

Bookmark and Share

רוצה ליווי אישי? אשמח לדבר איתך גם במייל mermer@017.net.il