ליווי אישי ומעשי

ליווי אישי הוא תהליך של התפתחות אישית בכל תחומי החיים, מסייע במקומות בהם קיים קושי להתקדם או להגשים את הדברים שרוצים בחיים ומסיבות שונות, לא מצליחים (עבודה, אהבה, כסף, שלווה וכו'). הליווי האישי עוזר מאוד לשחרר את כל מה שמעכב בדרך להתקדמות קדימה להגשמה ולרצון לשינוי. 

בליווי עצמו משולבות שיטות שונות של טיפול וכן טכניקות אימוניות (קאוצ'ינג) עם כילים רבים ומעשיים, הליווי מתמקד בשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה, לצד פעולות מעשיות במטרה להביא למצב של הגשמת הפוטנציאל ומימוש מטרות. 

הליווי האישי שאני מעניקה הינו ייחודי וכולל בתוכו ליווי שהינו גם מעשי. כלומר לא רק ייעוץ והדרכה צמודה, אלא גם לקיחת חלק פעיל בביצוע ויישום המטרות. זוהי שיטה ייחודית שעוזרת בעיקר לאלו המתקשים ליישם תובנות בתוך חייהם. החלק המעשי משתלב כחלק מהמפגשים האינטימיים, והינו מהווה צעד ראשון להתמודדות עם המציאות, יד ביד עד ל"צעידה" עצמאית, בכל תחום. מטרתו לתת "פוש" במקומות בהם קיים קושי מסויים, וכן משמש כהתבוננות ומצע לפתרון סוגיות שונות שעולות במהלך התהליך.

החלק המעשי של הליווי יכול לכלול  התלוות לפגישות עם אנשים מולם קיים קושי מסויים (חברים, משפחה וכו'), התלוות לעשיית פעולות מסויימות יחד (למשל: הליכה יחד לאחד ממשרדי הממשלה לפתרון סוגיה קיימת או לאירוע חברתי) ועוד. בכל מקרה, הליווי המעשי הינו נקודתי ומטרתו לשחרר את הפחדים ולקבל כילים להתמודדות בהמשך.

ליווי אישי ומעשי מתבצע במקביל במרחב מכיל, קשוב  וחסר שיפוטיות, של אחד על אחד ובמפגשים בסביבת המציאות הקיימת. החלק המעשי אינו החלק העיקרי של הליווי אך עוזר ותומך בתהליך, ולרוב מחזק בטחון עצמי ומשחרר מפחדים (כי כדי לגרש את החושך , צריך רק להדליק את האור…).

הליווי המעשי מותאם באופן אישי בהתאם לצורך ואינו ברירת מחדל, רוב הפעמים אפשר להסתפק רק בליווי אישי במרחב אינטימי שתומך בתהליכי צמיחה והתפתחות בכל תחום.

אני מזמינה אותך להתחיל את השינוי, לקחת יוזמה על חייך ולהגשים את החלומות הכי גדולים שלך (וגם את הקטנים). מבלי לבזבז זמן יקר, הזמן להתחיל הוא תמיד עכשיו.

מדבר אליך? רוצה להתנסות בליווי אישי ומעשי? אשמח לדבר איתך

Bookmark and Share

רוצה ליווי אישי? אשמח לדבר איתך גם במייל mermer@017.net.il